gifWe wtorek 26 października, w sali konferencyjnej SPZOZ w Działdowie odbyło się uroczyste spotkanie pielęgniarek, należących do Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych. Uroczystość została zorganizowana dla Pań, które w tym roku obchodzą trzydziestą rocznicę pracy zawodowej. Przy kawie i torcie nasze pielęgniarki wspominały swoje pierwsze lata pracy w działdowskim Szpitalu.
Z okazji trzydziestolecia pracy zawodowej wszystkie Panie otrzymały piękne czerwone róże oraz albumy fotograficzne "Podróże marzeń". Serdeczne podziękowania i życzenia przekazali: Przełożona Pielęgniarek Szpitala mgr Jadwiga Kwiatkowska oraz Przewodniczący Zarządu Terenowego OZZiP przy SPZOZ w Działdowie Tomasz Śniegocki.

jpgjpgjpgjpgjpg

W roku 2010 trzydziestolecie pracy w zawodzie pielęgniarki obchodziły:
Zofia Jankowska, Barbara Konopka, Marianna Krupińska i Jadwiga Szymańska