jpgPacjentów Oddziału Dziecięcego spotkała bardzo miła niespodzianka. Odwiedzili ich wolontariusze fundacji "Mam marzenie", którzy w ramach akcji Dzień Pluszowego Misia przekazali małym pacjentom pluszowe misie oraz gry planszowe i artykuły plastyczne dla świetlicy Oddziału Dziecięcego.

- W ramach akcji Dzień Pluszowego Misia zbieramy nowe maskotki oraz materiały plastyczne dla małych pacjentów oddziałów szpitalnych. W Działdowie do naszej akcji przyłączyło się przedszkole nr 3. Po odebraniu darów część z nich przekazaliśmy do działdowskiego szpitala, a druga część pojedzie do szpitala w Ostródzie - powiedział Przemysław Kubiak.

Na zdjęciu od lewej: Irena Leśniewska, pielęgniarka oddziałowa Oddziału Dziecięcego oraz wolontariusze Wiktoria Hardejewicz, Aleksandra Zakrzewska,Przemysław Kubiak i Marta Rybska.