Dnia 24 października 2017 roku, jednostka certyfikująca TUV NORD Polska Sp. z o.o. potwierdziła,
że Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Działdowie
stosuje system zarządzania według normy PN-EN ISO 9001 : 2015 w zakresie:
lecznictwo szpitalne, opieka paliatywna, usługi dializacyjne, ambulatoryjna opieka specjalistyczna, diagnostyka laboratoryjna i obrazowa, rehabilitacja lecznicza, ratownictwo medyczne, transport sanitarny, nocna i świąteczna opieka lekarska i pielęgniarska - ambulatoryjna i wyjazdowa oraz promocja zdrowia. Usługi szpitalne w zakresie psychiatrii.

TYTUŁY

Dnia 24 czerwca 1998 roku Szpital w Działdowie otrzymał tytuł UNICEF I WHO
"Szpital Przyjazny Dziecku"
przyznany przez Polski Komitet Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci UNICEF